Select Language:

Erendemir Saymed Ltd Şti. Erendemir Şirketler Grubu bünyesinde 1990 yılında Kayseri Organize Sanayi bölgesinde 15.000m2’lik alanda kurulmuş fabrikasıdır.

Fabrikamızda katı yakıt sobaları, elektrikli davul fırınlar, katmer sacları, quartz elektrikli ısıtıcılar, gazlı ocaklar, hot plate ocaklar, soba altlıkları, soba üstü fırınlar, tekerlekli soba altlıklarının üretimi yapılmaktadır.

Şirketimizin temel kalite stratejisi, Dünya’ da hızla gelişen teknolojiye paralel olarak artan kaliteli hizmet standartları ve serbest piyasa ekonomisi kuralları çerçevesinde hizmet üretiminde verimlilik ve kaliteyi ön plana çıkararak ulusal piyasada rekabet edebilecek bir kuruluş haline gelmektir.

Şirketimizin her kademesinde görev yapan tüm personeli ile birlikte oluşturduğu yönetim sisteminin hedefi, belirlenen politika ve stratejiler doğrultusunda sürekli gelişime açık dinamik bir yapıya kavuşmaktır.

Şirketimizin varoluş nedeni olan kaliteli hizmet aynı zamanda şirketimizin devamlılığı için vazgeçilemez bir prensip olarak kabul edilmiştir. Bu doğrultudaki temel stratejimiz ise uluslararası standartlarda kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye çıkarılmasıdır

Yurtiçi ve her geçen gün büyüyen ihracat potansiyeli ile firmamız Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya devam edecektir. This site is using ikobi.net web site generator

Lifos Yazılım Logo